top of page

MY JSME BYTEX

S hrdostí neseme odkaz rodinné tradice od roku 1998, kdy jsme otevřeli naši první pobočku na Slovensku.
V roce 2006 jsme rozšířili naše působení i na území České republiky a od té doby jsme se stali neodmyslitelnou součástí mnoha domovů.

Věříme v hodnoty rodiny a právě proto máme neocenitelný přístup k našim zákazníkům.
U nás se nestaráte jen o nákup, ale stáváte se součástí naší rozrůstající se rodiny.
Důvěra a pevné vztahy jsou pro nás klíčové a stejně jako v rodině, vytváříme prostředí, kde se každý zákazník cítí jako doma.


Naše rozšířená nabídka zahrnuje:

  • Bytový nábytek: Sedací soupravy, obývací stěny, ložnice z masivu, čalouněné postele, matrace, rošty, dětské pokoje a mnoho dalšího.

  • Vlastní výroba: Věnujeme se vlastní výrobě nábytku, zejména naší řadě kuchyní a vestavěných skříní a také sedaček na míru.

  • Rekonstrukce na míru: Realizujeme zajímavé interiéry domů, bytů a komerčních prostor s důrazem na Vaše individuální potřeby.

  • Vizualizace: Představte si svůj nový prostor díky našim vizualizacím, které Vám pomohou lépe si představit výsledek rekonstrukce.

  • Doplňky do bytu: Detaily, které udělají Váš domov útulným a originálním místem.


Chcete se o nás dozvědět více?
Ptejte se našich spokojených zákazníků, nebo ještě lépe, přijďte rovnou k nám na showroom a přesvědčte se sami o tom, proč jsme místem, kde se kvalita setkává s domovem.


Těšíme se na Vás.                                                                                         Tým BYTEX HOME

bottom of page